ثبت سفارش (پرداخت و حمل و نقل)

پس از اینکه کالاهای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کردید کافیست در صفحه تکمیل سفارش اطلاعات تکمیلی را وارد کرده و سفارشتان را ثبت کنید. برای این منظور در این صفحه، اطلاعات زیر را می بایست وارد کنید.

  • اطلاعات مشتری (پست الکترونیک)
  • پیام روی سایت
  • تاریخ پیشنهادی تحویل گل
  • آدرس تحویل گیرنده
  • انتخاب روش پرداخت
  • وارد کردن دیدگاه های سفارش

اطلاعات مشتری و آدرس

به منظور ثبت سفارش نیازی نیست که قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید، هرچند در صورتیکه قبلا از تولیپا خرید کرده اید پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش یا وارد سایت شوید و یا هنگام ثبت سفارش از همان ایمیل قبلی خود استفاده کنید.
در صورتیکه وارد سایت شوید، آدرس های پیشین شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و لذا نیازی نیست دوباره انها را وارد کنید.

پیام روی کارت

در صورتیکه قصد دارید به همراه گل سفارش داده شده تان، کارتی نیز ارسال شود، می توانید در این بخش پیام مورد نظرتان را مرقوم بفرمایید.
به منظور تسهیل در نوشتن پیام، چند پیام پیش فرض نیز در این بخش محیا شده است که می توانید ابتدا نوع پیام (تسلیت، تبریک، آرزو، خیر مقدم و ...) را مشخص کرده و از فهرست کناری، قالب پیام مورد نظر را انتخاب کرده و مطابق سلیقه خود ویرایش کنید.

تاریخ پیشنهادی تحویل

با توجه به مدت زمان لازم برای آماده سازی سفارش شما، در این بخش زودترین زمان تحویل سفارش مشخص شده است که در صورتیکه تاریخی مشخص نفرمایید، سفارش در روز مشخص شده برای شما ارسال می شود. از طرفی، در صورت تمایل میتوانید روز تحویل سفارشتان را در این بخش مشخص بفرمایید.
برای این منظور کافیست بر روی مستطیل مقابل تاریخ پیشنهادی کلیک کنید تا تاریخ های قابل ارسال نمایش داده شود.
دقت بفرمایید که در جدول نمایش داده شده دو نوع ارسال (تحویل) مشخص شده است. یکی ارسال های عادی که مشمول هزینه جانبی نمیشوند و دیگری تحویل ویژه که با توجه به زمان تحویل و یا روز غیر کاری و ایام خاص مشخص شده اند.

حمل و نقل

هزینه حمل و نقل بر اساس نوع (ابعاد) سفارش و آدرس تحویل گیرنده محاسبه می شود.

پرداخت

با در اختیار داشتن یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب شما می توانید هزینه سفارش خود را پرداخت کنید.

در حال حاضر ما از درگاه پرداخت شرکت پارس پال استفاده میکنیم . در این سیستم شما پس از مرور و تایید نهایی سفارش به وب سایت شرکت آرین پال انتقال داده می شوید.

سپس بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صفحه بانک منتقل می شوید. انتخاب بانک بسته به سلیقه خودتان است و لزوما ارتباطی با حساب بانک خودتان ندارد (یعنی اگر حساب بانکی شما مربوط به بانک ملی باشد لزومی ندارد که حتما بانک ملی را انتخاب کنید و می توانید هر کدام از بانک های دیگر را نیز انتخاب بفرمایید).

در صفحه بانک کافیست اطلاعات کارت خود (شماره کارت، کد سه رقمی CVV2، رمزخرید اینترنتی) را وارد کنید تا پرداخت انجام شود.

پس از تکمیل پرداخت بصورت خودکار به تولیپا برگردانده می شوید و ایمیلی نیز از طرف شرکت پارس پال مبنی بر تکمیل پرداخت دریافت میکنید.

دیدگاه های سفارش

در صورتیکه نظر یا دستورالعمل خاصی در خصوص سفارش دارید می توانید آنرا در پایین صفحه تکمیل سفارش وارد کنید تا به اطلاع ما برسد.
هرچند همواره از طریق صفحه تماس با ما و یا از طریق شماره تلفن 22229820-021 و تلگرام 22229820-090 میتوانید با ما در تماس باشید.

در نهایت پس از ورود این اطلاعات بر روی دکمه مرور سفارش کلیک کنید تا جمع بندی سفارشتان به شما نمایش داده شود.

اگر این جمع بندی صحیح است با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش سفارش شما ثبت شده و به صفحه پردااخت شرکت پارس پال ارجاع داده می شوید.