شرایط و قوانین

کاربر گرامی جهت استفاده از خدمات گل فروشی آنلاین تولیپا (tulipa.ir)، سپاسگذار می شویم موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.
خرید کالا از تولیپا و استفاده از امکانات سایت مانند صفحه کاربری، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارایه شده این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین مندرج در این سند می باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این سند، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود و این سند ممکن است در طول زمان تغییر کند و لذا استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های گل فروشی آنلاین تولیپا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

حریم شخصی کاربران

تولیپا ضمن احترام به حریم شخصی کاربران، برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

هنگامیکه شما سفارشی در تولیپا ثبت میکنید، ما برخی اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس، ایمیل و شماره تماس شما را ذخیره میکنیم. این اطلاعات صرفا به منظور اطلاع رسانی، ارسال و بطور کلی پردازش سفارش شما و ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین هنگامیکه شما سایت ما را پیمایش میکنید، ما برخی اطلاعات شما (مانند آدرس IP‌ و اطلاعات مرورگرتان) را بصورت خودکار دریافت میکنیم. این اطلاعات بصورت ناشناس و جهت بهبود وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین در صورت تمایل شما به عضویت در خبرنامه ما آدرس ایمیل شما را ذخیره میکنیم.

ما ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شویم.

ما همانند سایر وب سایت های دیگر به منظور شخصی سازی استفاده از وب سایت و بهبود سرویس ها استفاده میکنیم و متعهد می شویم با حداکثر توان از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماییم.

با استفاده از وب سایت تولیپا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

ممنوعیت ها

شما نمی بایست این وب سایت را مورد سوء استفاده قرار دهید. شما اقدام به :  انتقال یا پخش ویروس ها و انواع بد افزارهای رایانه ای، ایجاد آزار و رنجش برای دیگر کاربران وب سایت، تجاوز به حقوق مالکیت هر فرد ثالث، ارسال هر مورد ناخواسته تبلیغاتی و بازاریابی مرسوم به اسپم، یا تلاش برای تاثیرگذاری بر روی کارآیی و کاربرد هر سیستم رایانه ای مربوط به این سایت و سایت های دیگر نخواهید کرد. در صورت تخطی شما از این موارد و پی گیری از طریق مراجع قانونی، اطلاعات و هویت شما به مراجع قانونی گزارش خواهد شد.

ما مسوولیتی در قبال آسیب های احتمالی رسیده به اطلاعات و سیستم های شما که بواسطه حمله های DoS، ویروس ها یا دیگر فناوری های آسیب زا در طول استفاده از این سایت و یا سایت هایی که به آنها لینک داده ایم ایجاد شده اند، نخواهیم داشت.

مالکیت معنوی و محتوای نرم افزاری

حقوق مالکیت معنوی تمام نرم افزار ها و محتویاتی (شامل تصاویر و اطلاعات) که از طریق این وب سایت منتشر می شوند در اختیار tulipa.ir خواهد بود. شما می توانید این محتویات را برای استفاده شخصی خود مورد استفاده قرار دهید و یا در صورت استفاده غیر تجاری می توانید آنها را با ذکر منبع (ارایه لینک در صورت انتشار در اینترنت) منتشر کنید. لکن اجازه دستکاری در محتویات و یا استفاده تجاری از محتویات منتشر شده و نمایش داده شده در این سایت را نخواهید داشت.

بالتبع تمام محتویات متعلق به منابع ثالث باذکر منبع در این سایت منتشر شده است.

ثبت و ارسال سفارش

با ثبت یک سفارش شما پیشنهاد خرید کالا را به تولیپا ارایه میکنید. تمام سفارش ها منوط به موجود بودن کالا و پذیرش قیمت سفارش می باشد.

هرچند که ثبت سفارش از جانب شما در ۷ روز هفته و بطور ۲۴ ساعته امکان پذیر است، پردازش سفارش در تولیپا در روزهای کاری (شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی ایران) و اولین روز پس از تعطیلات انجام می شود.

لازم به ذکر است که ما قادر به تحویل سفارش های شما در تمام روزهای هفته و حتی ایام تعطیل میباشیم اما برای تحویل سفارش در روز جمعه و تعطیلات رسمی،  سفارش شما حتما باید در یک روز غیر تعطیل و در ساعات اداری در سیستم ما ثبت شود.

تولیپا حق عدم پذیرش سفارش را برای خود محفوظ نگه می دارد. اگر سفارش شما مورد پذیرش قرار گرفت ما از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهیم رساند و در صورت لزوم برای تایید هویت شما، از طریق اطلاعات تماس وارد شده با شما تماس خواهیم گرفت.

هنگامیکه سفارشی ثبت میکنید، تضمین می کنید که تمام اطلاعاتی که در اختیار ما قراردادید صحیح بوده و شما مجاز به استفاده از حساب بانکی ای که پرداخت از طریق آن انجام شده است می باشید.

قرارداد ما

هنگامیکه شما سفارشتان را ثبت میکنید، پیامی از جانب ما از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. این ایمیل ضمن قدردانی ما از سفارش شما، به منظور اطلاع رسانی به شما ارسال می شود و به منزله پذیرش سفارش نمی باشد.

بدیهی است در صورت عدم پذیرش سفارش از جانب ما حتما به شما اطلاع داده خواهد شد(از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل) و در صورتیکه پرداخت از جانب شما انجام شده باشد، مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

قیمت گذاری و موجودی

درحالیکه ما سعی می کنیم تمام مشخصات، توضیحات و قیمت های نمایش داده شده در سایت صحیح باشد، خطا ممکن است رخ دهد. اگر ما خطایی در قیمت هر کالایی که شما سفارش دادید پیدا کردیم در اولین فرصت به شما اطلاع خواهیم داد و به شما گزینه های لغو سفارش و یا اصلاح مبلغ را ارایه خواهیم کرد. اگر ما قادر به برقراری ارتباط باشما نشدیم، سفارش لغو شده محسوب می شود در اینصورت و یا در صورتیکه شما سفارش را لغو کنید، تمام مبلغ سفارش به حساب شما بازگردانده خواهد شد.
هزینه های دیگر (مانند هزینه حمل و نقل و غیره) بصورت دقیق و شفاف در هنگام سفارش نمایش داده خواهد شد و در جمع کلی سفارش اعمال می شود.

پرداخت

پرداخت سفارش توسط درگاه امن اینترنتی است و این پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد. 

تاریخ و زمان تحویل

 تاریخ تحویل توسط ما گارانتی میشود.

در صورت درخواست شما مبنی بر تحویل گل در ساعتی خاص حتما تا 24 ساعت قبل از تاریخ تحویل، سفارش خود را تکمیل نمایید.

ما حداکثر تلاش خود را برای تحویل در ساعت مورد نظر شما انجام خواهیم داد اما زمان تحویل کالا ممکن است در نتیجه تاخیرهای شرکت حمل و نقل بواسطه ترافیک متغیر باشدکه ما مسوولیتی در خصوص آنها نخواهیم پذیرفت .

تحویل سفارشات در تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل انجام پذیر است.

ساعات تحویل سفارش از ساعت 10 صبح تا 9 شب میباشد.

حمل و نقل

ارسال سفارش شما با توجه به اندازه گلها با ماشین سواری و یا وانت صورت می پذیرد و هزینه ارسال با توجه به آدرس گیرنده محاسبه و بصورت دقیق و شفاف در هنگام سفارش نمایش داده خواهد شد و در جمع کلی سفارش اعمال می شود. در صورتی که سفارش گل شما بیش از یک عدد باشد ممکن است با توجه به اندازه آنها نرم افزار ما تشخیص به تغییر وسیله حمل از سواری به وانت بدهد و بدیهیست که هزینه ارسال با وانت برای شما محاسبه خواهد شد.  

هزینه ارسال گل و یا گلها در روز جمعه و تعطیلات رسمی متفاوت با روزهای غیر تعطیل میباشد و هزینه آنها به هنگام سفارش وانتخاب تاریخ تحویل قابل رویت میباشد.

سلب مسوولیت

گل فروشی آنلاین تولیپا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، وگل فروشی آنلاین تولیپا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

نکات مهم :

گل فروشی آنلاین تولیپا تمام تلاش خود را در راستای تحویل گل با مشخصات ارایه شده در وبسایت و همچنین مطابق با عکس محصول انجام خواهد داد ولی گاهی اوقات برخی تغییرات اجتناب ناپذیر میباشد. گل آرا و  گل آرایی دقیقا همانند نقاش و نقاشی می مانند و هر چه قدر هم که تلاش شود باز هم نمی توان دو اثر نقاشی کاملا شبیه هم خلق کرد.

  • از آنجایی که برخی گلها فصلی میباشند و در صورت خارج از فصل بودن، گل دیگری با توجه به سلیقه گل آرا جایگزیین میشود.
  • درصورت موجود نبودن گل یا گلهای داخل یک محصول ، با حفظ ترکیب رنگی (ترکیب رنگی گلها در کنار عکس آنها نمایش داده شده است)، همان نوع گلها با رنگ دیگری با توجه به سلیقه گل آرا جایگزیین میشود.
  • در صورت موجود نبود سبد و یا گلدان ، شبیه ترین سبد و یا گلدان از لحاظ مدل و یا رنگ و با توجه به سلیقه گل آرا جایگزین میشود.
  • گلفروشی تولیپا حق تغییرات جزیی در طراحی و تزیین گلها را برای خود محفوظ میدارد.
  • گلفروشی تولیپا از ارسال گلهایی بدون ذکر نام فرستنده معذور میباشد و درصورت قید نکردن نام فرستنده در متن کارت ، نام فرستنده بصورت شفاهی به اطلاع گیرنده خواهد رسید.

ارتباط الکترونیک

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط الکترونیکی با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی tulipa.ir است. ارتباط فروشگاه اینترنتی تولیپا با کاربران از طریق info (at) tulipa(dot) ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

برای تماس با گل فروشی آنلاین تولیپا، فقط روش های تماس ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط از طریق روش های ارایه شده در آن صفحه پیام را ارسال کنید.

حق تغییر

tulipa.ir حق اصلاح، حذف یا تغییر خدمات و یا صفحات این وب سایت را بطور کامل و در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داند.